Wrocław wczoraj/Breslau gestern

BeArcik

źródło okładki: http://dedalus.pl

Marcin | 2014-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ledwie kilka stron tekstu. A potem? A potem to już zdjęcia ukazujące jak pięknym i potężnym miastem był Wrocław nim jakaś chujowa wojna nie dość, że go zburzyła, to jeszcze przywiała mu taką a nie inną władzę.

BeArcik | 2012-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2012

Piękny album, zapewniający mały raj dla oka. Krótki wstęp przybliża historię niektórych obiektów Wrocławia oraz pochodzenie herbu, dalej zaś następuje wiele stron pięknych, starych zdjęć. Przy wielu brakowało mi tylko dat wykonania. Żałuję, że jeszcze nie znam miasta na tyle, by rozpoznawać wszystkie przedstawione na fotografiach miejsca, niemniej mobilizuje to do poznania, jak od tamtych czasów miasto się zmieniło.