Zakaz żartowania

Wydawnictwo: Nowy Świat
83-7386-050-9
Withblue

Felietony zgromadzone w tym zbiorze pochodzą z lat 2001-2003. Pisane były do Gazety Wyborczej i Wprost, Dziennika Polskiego i Nowego Dziennika. Oddają klimat życia publicznego u progu trzeciego tysiąclecia w III Rzeczpospolitej.

źródło opisu: Wydawnictwo Nowy Świat, 2003

źródło okładki: http://www.nowy-swiat.pl

Kamila | 2015-12-25
Przeczytana: 10 grudnia 2015

Bardzo cenię sobie zarówno osobę pana Pietrzaka, jak i jego osiągnięcia w dorobku kabaretowym. Jednak ta książka mimo kilku powiedzonek, które wpadły mi w pamięć, nie zostawiła u mnie żadnego pozytywnego wrażenia.
Może dlatego że opisywane czasy przypadały na okres mojego gimnazjum, a z tamtych czasów polityka jest ostatnią rzeczą na którą zwracałam uwagę, a teraz po latach jest w ogóle nieinteresująca, tak samo jak ówczesny rząd.

Isabelle | 2013-05-22
Przeczytana: 2003 rok

Ksiazke posiadam z autografem Pana J.Pietrzaka . Byl u nas na koncercie w Niemczech.

Muminka | 2014-01-05
Withblue | 2012-07-21