Książę z Florencji

Wydawnictwo: Harlequin
Marco's convenient wife
8323820414
Avadoro

Włoski książę Marko di Vincenti opiekuje się osieroconą bratanicą. Ponieważ nie ma wprawy w zajmowaniu się małymi dziećmi, wynajmuje znakomitą angielską nianię, Alice Walshingam, która od razu zdobywa jego serce. Niestety wyrachowana babcia dziecka zaczyna szantażować Marka, domagając się, by oddał jej wnuczkę, chce ją nawet porwać. Marko postanawia więc adoptować dziewczynkę. Jednak w tym celu musi się ożenić. Czy Alice przyjmie warunki jego układu?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

kotekv88 | 2015-03-01

Bardzo fajna tylko koncowka ksiazki mi sie nie podobala . jak by autorka chciala ja jak najszybciej zakonczyc i byle jak.byle skonczyc.

Marta07_86 | 2017-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2017