Rock przez cały rok

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Lekka Muza". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
832140667x
muzyka
Paweł

Druga część pięciotomowej historii muzyki rozrywkowej, jazzowej, polskiej i obcej do 1988 r. Przybliża sylwetki muzyków oraz twórców, główne style, kierunki muzyczne, zaznajamia z dawnymi, a także współczesnymi tajnikami przemysłu muzycznego, fonografii itp. Tom drugi poświęcony jest początkom światowego rock and rolla.

paralos | 2017-03-03

Bardziej żałosnej książki o muzyce rockowej nie ma chyba nigdzie na świecie. Liczna błędów zrobionych przez autora poraża. Dobrze, że autor zajął się w późnijeszych latach innymi tematami.