Kobiety ostatnia granica, czyli o czym powinien wiedzieć mężczyzna

Wydawnictwo: Egmont Polska
poradniki

Czego pragną kobiety? Jak im to dać? Jak skutecznie sprostać ich oczekiwaniom, pragnieniom, pożądaniom?...Na te i inne pytania książka pomoże Wam, Panowie, znaleźć odpowiedzi. Stanowi swego rodzaju praktyczny poradnik dotyczący sztuki nawiązywania kontaktów z kobietami i tworzenia z nimi satysfakcjonujących związków. Zawiera setki przykładów konwersacji, sposoby podrywania czy też uwodzenia kobiet, zwiększania pewności siebie w kontaktach z nimi..