sztuku

Byli małżeństwem tylko jeden dzień... Rozstali się przekonani, że nigdy więcej się nie zobaczą. Los chciał jednak inaczej. Po siedmiu latach Sarina i Colby spotykają się ponownie, bogatsi o bagaż życiowych doświadczeń. Są samotni z wyboru, od dawna nie wierzą w happy endy. Colby żyje tylko pracą, Sarina świetnie godzi obowiązki zawodowe z rolą samotnej matki. Pracują w tej samej firmie i widują się codziennie, ale celowo unikają rozmów o wspólnej przeszłości. Oboje też skrywają tajemnice, których wyjawienie mogłoby wywrócić ich życie do góry nogami

ejwa1960 | 2018-05-22
Przeczytana: 22 maja 2018

Po przeczytaniu dość sporej ilości książek przy których trzeba było trochę pomyśleć,postanowiłam przewietrzyć głowę i przeczytałam jedną z książek Pani Palmer. Jak wiadomo książki czyta się szybko i również szybko ich treść opuszcza głowę. Książka jest dobra można przeczytać w jedno popołudnie.

Haneczka | 2014-05-16
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 16 maja 2014

Piękno tej książki ukryte jest w przebaczeniu, pragnieniu bliskości i miłości, a także w uczuciu, które mimo krzywd nie straciło na sile i aktualności. A do tego dreszczyk niebezpieczeństwa, który przyjemnie orzeźwia.
Bardzo polecam, bo jest to na prawdę niezwykła historia :)

dona | 2015-01-11

W powieściach Diany Palmer bardzo podoba mi się połączenie wątku romantycznego i sensacyjnego. Zawsze jest dużo tajemnic i intryg. Bardzo dobrze się czyta. Polecam.

LoVeandHoPe | 2014-05-30
Przeczytana: 24 maja 2014

Rewelacyjna powiesc. Uwielbiam historie,w ktorych bohaterowie kloca sie ze soba,albo nienawidza sie,ale mimo wszystko pragna siebie, czy tez kochaja,albo tak,jak w tej ksiazce: Bohaterowie byli kiedys razem i lacza ich dawne wspomnienia, te same pragnienia oraz obawy, czy warto zaryzykowac i sprobowac jeszcze raz.

Polecam :)

Kasia Chabło | 2014-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2014

Świetne połączenie romansu i sensacji. Ich dwoje ,tajemnica, małe dziecko, szalona akcja, bandyci a przede wszystkim uczucie ,które nie wygasło.

OLA | 2015-02-13
Przeczytana: 02 lipca 2014

No i cóż mam napisać o tej powieści? Nie wiem co jest jej największą zaletą, ale fakt że jest pierwszą książką która wciągnęła mnie tak że musiałam czytać ją pod kołdrą przy latarce do czwartej w nocy mówi sam za siebie. Historia tych dwóch zakochanych osób jest niebanalna, szalenie romantyczna i po prostu piękna.POLECAM

Tara | 2014-07-01
Przeczytana: maj 2014

Czytało się ją z przyjemnością, motyw dobrze znany - ona, kobieta zraniona, z przeszłością i on, facet który również wiele przeszedł. Byli małżeństwem raptem przez jeden dzień ale to starczyło by go zapamiętali na całe życie choć te wspomnienia nie należą do najprzyjemniejszych. I po kilku latach znów się spotykają, odżywają w nich dawne uczucia.
I nagle tak wiele zmienia się w ich życiu.
Polecam. :)

Marta | 2014-06-16
Przeczytana: 25 listopada 2014

Warta polecenia na ciemne, zimne wieczory :)

anka12091 | 2018-07-11
Kostek276 | 2018-06-23