Mowa ciała w stosunkach partnerskich

Tłumaczenie: Anna Śliwa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biznes i edukacja. Komunikacja międzyludzka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum
Body language in relationships
biznes, finanse

Mowa ciała w stosunkach partnerskich Davida Cohena jest kolejną książką z serii PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA. Zostały w niej zaprezentowane najbardziej typowe sytuacje, zachodzące w relacjach partnerskich między kobietą i mężczyzną, poprzez mowę ich ciała. Wiedza na ten temat daje szansę na odczytanie tego, co czuje druga osoba, nawet gdy chce zachować to w tajemnicy. Zrozumienie języka ciała pozwala wcześnie odczytać sygnały ostrzegawcze i daje szansę na naprawę stosunków i wzbogacenie związku kobiety i mężczyzny.

źródło opisu: Wydawnictwo Astrum, 2008

źródło okładki: http://www.astrum.wroc.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=9788372491718&kat=k@

KacperN | 2017-09-23
Przeczytana: marzec 2015