Komunikacja w pracy. O sztuce skutecznego porozumiewania się

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biznes i edukacja. Komunikacja międzyludzka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum
biznes, finanse

Katarzyna Flont – psycholog specjalizująca się w psychologii społecznej i wykorzystaniu wiedzy psychologicznej w biznesie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy handlowca i w kierowaniu zespołami handlowymi. Właścicielka firmy szkoleniowej Fortitudo, autorka wielu programów szkoleniowych. Prowadzi szkolenia z komunikacji, negocjacji, technik handlowych, kierowania zespołem oraz szkolenia dla właścicieli firm i najwyższej kadry zarządzającej. Zajmuje się również doradztwem biznesowym w zakresie podnoszenia efektywności pracy poprzez rozwój kapitału ludzkiego i odpowiednie motywowanie.

„Komunikacja w pracy” autorstwa Katarzyny Flont, to książka napisana prostym, zwięzłym, a jednocześnie fachowym i pełnym humoru językiem. Przybliża sprawdzone w praktyce metody porozumiewania się w różnych sytuacjach w pracy. Książka zawiera zadania, testy, krzyżówki, które sprawiają, że lektura staje się przyjemniejsza, a przyswajanie wiedzy szybsze i łatwiejsze. Książka przeznaczona jest dla kadry kierowniczej, handlowców, pracowników działu obsługi oraz dla trenerów prowadzących zajęcia z efektywnej komunikacji.

źródło opisu: Wydawnictwo Astrum, 2010

źródło okładki: http://www.astrum.wroc.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=9788372773494&kat=k@

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!