Magia myślenia kategoriami sukcesu

The Magic of Thinking Success
83-85312-51-X
biznes, finanse
Pickaninny

Wszyscy pragniemy sukcesu-satysfakcji zawodowej i finansowej, szczęśliwej rodziny, wspaniałego mieszkania, atrakcyjnych podróży... A jeśli go nie odnosimy, uważamy, że prześladuje nas pech, zły los. To nieprawda! TWÓJ SUKCES ZALEŻY TYLKO OD CIEBIE - takie jest przesłanie książki Davida J. Schwartza. Krok po kroku autor udowadnia tę rację życiową, odsłaniając przed nami tajemnice sukcesu i dokumentując to licznymi przykładami. Udziela wielu rad i wskazówek, przekazuje zasady postępowania, reguły myślenia, metody działania - wszystko, co pozwala odnieść prawdziwy sukces.

źródło opisu: Książka "Magia myślenia kategoriami sukcesu"

źródło okładki: http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/0879804203/cornerstoneboo02

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!