Wiktor i Wisznu

Victor and Vishnu
978-83-932072-9-9
komiksy
tranzyt

Debiut Jeroena, którego polskie wydanie trzymasz właśnie w rękach, ukazał się w Holandii 2010 roku jako 'Victor & Vishnu - Text free' . Poza rysowaniem komiksów i ilustracji, Jeroen lubi szyć stroje - potwory na swojej maszynie i robić okładki książek. Jego prace były pokazywane w Barcelonie, Budapeszcie, Petersburgu i Dortmundzie. W 2011 roku, projekt kolejnych przygód Wiktora i Wisznu zdobył 2 miejsce na Ligatura Pitching w Poznaniu. Ten sam projekt zdobył nagrodę Jan Hanlo Media w kategorii komiksu i zostanie wydany w Holandii w czerwcu 2012 a w Polsce, nakładem Centrali w roku 2013.

W wolnym czasie Jeroen lubi nosić kapelusz.

źródło opisu: Centrala - Central Europe Comics Art, 2012

źródło okładki: www.centrala.org.pl