Miłosna magia

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Between Strangers
Avadoro

Lance jedzie do domu w Montanie, kiedy na pustej szosie ratuje z opresji kobietę z małym dzieckiem. Jej samochód nie da się naprawić, więc dalej podróżują razem. Marcy niewiele mówi o sobie i swej przeszłości, ale z każdą wspólnie spędzoną godziną oboje odkrywają, jak wiele ich łączy i że dostają od losu wielką szansę na szczęśliwe zmiany w życiu. Ale to dopiero początek historii...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005

książek: 2022
Magda | 2012-08-16
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 15 sierpnia 2012

Nazywam to "mózgotrzepem" - ot, lekturka do kawy czy tuż przed snem. Wysiłku żadnego myślowego, szybko się czyta... dla zabicia czasu. Ale nawet wśród innych tego typu, ta nie pociągnęła mnie jakoś specjalnie. Naiwność bohaterów była zbyt rażąca.