Wokół zapory

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Beletrystyka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum

Druga, po debiutanckiej „W tym domu straszy” książka tego autora. Jakże od niej inna. Poruszająca problem zacofanej wsi, eutanazji, wiary w Boga i niewiary w ludzi. Starająca się walczyć ze stereotypami z wyraźnym odcięciem się od „bogobojności” demonstracyjnie, acz nie do końca prawdziwie okazywanej przez establishment małych miejscowości. Czy, uważany za szeryfa, burmistrz Sępolnik Śląskich poradzi sobie z ludzką naturą? Czy największa „świnia” tego miasta takąż świnią zostanie? Jak znajdzie ujście ludzki strach przed „innością” siedmioletniego chłopca? Sprawdź sam.

źródło opisu: Wydawnictwo Astrum, 2010

źródło okładki: http://www.astrum.wroc.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=9788372773401&kat=k@