Jackson Cade i kobieta sukcesu

Wydawnictwo: Harlequin
5 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The taming of Jackson Cade
Avadoro

Jackson Cade uwielbia konie i kobiety, ale nie wszystkie. Drażnią go te przebojowe i niezależne, a zwłaszcza jedna - Haley, doktor weterynarii pracująca w klinice jego brata. Jackson nie pamięta, że dawno temu, na szkolnej potańcówce, udzielił Hayley kilku rad, a ona wzięła je sobie do serca. Wiele lat upłynęło, a Jackson dopiero w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa zrozumiał, że przez całe życie uciekał przed przeznaczeniem.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002