Transformers 3/1993

Tłumaczenie: Anna Szczuka
Cykl: Transformers (tom 12)
Wydawnictwo: TM-Semic
Transformers #50
komiksy
MacG

Posiadłszy część mocy potężnego źródła energii, zwanego Bazą Podstawową, Decepticon Starscream zyskuje niemalże boskie moce. Bez trudu pokonuje połączone siły Autobotów i Decepticonów, całkowicie niszcząc wiele robotów, a inne ciężko uszkadzając. Ostatnią nadzieją pozostaje lider Autobotów, Optimus Prime...

Adrian Jeżak | 2016-03-30
Przeczytana: 30 marca 2016

Autoboty po raz kolejny zapobiegły katastrofie, której źrodłem były deceptikony. Tym razem najsilniejszą okazała się arogancja i chęć władzy Starskream'a. Baza podstawowa, która jest źródłem wiedzy i mocy o mało nie doprowadziła do anihilacji obu ras. Jednoczą one siły by zapobiec tragedii.