Transerfing rzeczywistości, tom VIII. Forum marzeń sennych

Tłumaczenie: Marcin Pracki
Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 8)
Wydawnictwo: Hartigrama
poradniki
Agnieszka

Gdy nie wiadomo, dokąd zmierzać Wielu ludzi nie myśli o celu w życiu – po prostu żyją i to wszystko. Dokładniej: nie żyją, a odbywają wyrok. Każdy dzień takiego życia podobny jest do poprzedniego: rutynowa praca, ci sami ludzie, ulice, ściany, niezwykle skąpy zestaw rozrywek, ciągły ciężar trosk i obowiązków, święta tylko w określone dni. Tak żyje większość ludzi. Ktoś za Ciebie zdecydował,...

Gdy nie wiadomo, dokąd zmierzać

Ktoś za Ciebie zdecydował, że masz świętować wtedy, kiedy należy to robić. Dlaczego Twoje życie składa się z samych „trzeba”, dlaczego wszystko jest takie pospolite: odpracowałeś swoje, przeżyłeś – odejdź na emeryturę?
A przecież każdy człowiek ma Swój cel, na drodze do którego rozwija wszystkie swoje talenty i zyskuje autentyczne szczęście.
Na drodze do Swojego celu uzyskujesz autentyczne szczęście w tym życiu.
Twój cel zmieni Twoje życie w święto. Osiągnięcie Twojego celu pociągnie za sobą spełnienie wszystkich pozostałych pragnień, przy czym rezultaty przewyższą wszystkie oczekiwania. Znajdź przy pomocy Transerfingu Swój cel i zmień swoje życie
w święto! Doświadczeni Transerferzy, których wypowiedzi zawiera niniejszy tom, pomogą Ci, dzieląc się swymi przeżyciami.

Cel nadejdzie jak olśnienie. Kiedy zetknąwszy się
z jakąś informacją, poczujesz, że dusza zapłonęła,
a umysł z zadowoleniem i ze wszystkich stron
rozpatruje tę informację, to możesz przypuszczać,
że to jest właśnie To!

źródło opisu: http://hartigrama.pl/listaProduktow.php?v4f38509671=2

źródło okładki: http://hartigrama.pl/listaProduktow.php?v4f38509671=2

Na półkach: Ulubione
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Duzo humoru a za razem przykladow z zycia ludzi opisujacych swoja przygode z transerfingiem. Duzo podopowiedzi dla wtajemniczonych ta wiedza bedzie bardzo cenna.

Ania | 2014-06-20
Na półkach: E booki
Przeczytana: 20 czerwca 2014

Tom napisany na takiej samej zasadzie jak siódmy.Umysł, dusza i nadzorca kontynuują swoją rozmowę o zasadach transerfingu i obserwują doświadczenia uczestników forum .
Dla wielbicieli tych zasad książka to strzał w dziesiątkę :) Ja z chęcią sięgnę po tom pierwszy i wznowię swoją drogę z transerfingiem .
Polecam.

enhap | 2012-10-27