Architekt przyszłości

978-83-7701-324-3
cele życiowe, realizacja celów,
poradniki
Adam Kopeć

Daj mi godzinę, a ja Ci pokażę, jak zacząć planować i realizować swoje pragnienia, marzenia i cele. Inni będą tylko marzyć. Ty zdobędziesz to, co chcesz. Co wybierasz?

źródło opisu: http://cele-zyciowe.zlotemysli.pl/

źródło okładki: http://cele-zyciowe.zlotemysli.pl/

Adam Kopeć | 2012-07-18

Pla­nu­jesz przyszłość?

Moja przy­szłość. Jak będzie wyglą­dać? Czy mam ją zapla­no­waną, czy może pozwa­lam, żeby inni zapla­no­wali ją za mnie? Czy Ci inni mają na uwa­dze moje dobro?

To jak? Pla­nu­jesz swoją przy­szłość? Wyzna­czasz cele? Wiesz czego chcesz od życia?

Jeśli potra­fisz odpo­wie­dzieć na te pyta­nia i znasz tę tema­tykę jak spe­cja­li­sta (np: Brian Tracy, od któ­rego Jacek Sie­wier­ski wiele się nauczył — sam o tym pisze) z książki Archi­tekt przy­szło­ści Jacka Sie­wier­skiego praw­do­po­dob­nie nie dowiesz się wiele ponad to co już wiesz.

Jeśli nie naj­wyż­szy czas zacząć, a porady Jacka Sie­wier­skiego zawarte w Archi­tek­cie przy­szło­ści mogą oka­zać się bez­cenne zwłasz­cza dla osoby, która dopiero wcho­dzi w doro­słe życie.

Czy nazwa CV ma znaczenie?

Jeśli jesz­cze stu­diu­jesz albo wła­śnie zaczy­nasz szu­kać pracy, ta książka została napi­sana z myślą o Tobie.

Wiesz jak napi­sać CV? Pew­nie tak. Ale czy zasta­na­wia­łeś się jak nazy­wać plik ze swoim CV?...

Stoigniew | 2016-05-13
Na półkach: Przeczytane, Ebook