G.I. Joe #60-61
komiksy
MacG

Kolejne przygody oddziału G.I. Joe. "Podwójna gra!" - generał Hawk spotyka oddział agentów, którzy zostali wykorzystani przez zdradzieckich oficjeli z Pentagonu. "Z deszczu pod rynnę" - trzech Joesów wpada w pułapkę w komunistycznej Borowii. Tymczasem Dowódca Cobry rezygnuje z bycia terrorystą, powodując tą decyzją gniew swoich podwładnych...

źródło opisu: opis autorski

MacG | 2012-07-18

Pierwszy komiks "G.I. Joe" jaki przeczytałem. Dla wychowanego na serialu z niebieskimi i czerwonymi laserami dzieciaka historia pełna prawdziwej amunicji, szpiegowskich intryg, politycznych gierek i brutalnych przesłuchań, a także uśmiercania (!) ludzi była średnio zajmująca, ale z czasem nabrałem do niej szacunku.