Ślub na święta

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Bride by Christmas
Avadoro

Maggie Jenkins nie zamierza wyjść za mąż, bo kobiety w jej rodzinie nigdy nie miały szczęścia do mężów. Wierzy, że na jej rodzie ciąży klątwa. Woli więc nie ryzykować związku, który i tak zakończyłby się rozwodem. Jednak pewnego razu poznaje wspaniałego mężczyznę, Luke'a St. Johna, i uświadamia sobie, że jest zakochana...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2006

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2006

Roza_V_Barlow | 2018-12-18
Przeczytana: 16 grudnia 2018

Cóż, szału nie ma. Nie spodziewałam się po tej książce cudów, wypożyczyłam ją tylko ze względu na to, że postanowiłam poczytać trochę książek z wątkiem zimowym/świątecznym.
Tutaj ani zbyt zimowo, ani świątecznie, a i nawet jak na harlequin to słabo.
Historia, sam pomysł, był nawet w porządku, ale cała reszta. Miłość od pierwszego wejrzenia okej, ale trzeba jeszcze człowieka poznać, a nie już od razu wiedzieć, że chcesz brać ślub i próbujesz namówić na to tę drugą osobę. Cóż, nie czuć tu dużo miłości, jakby dwójka obcych ludzi, którzy się pociągają. Główna bohaterka, która nie chce wziąć ślubu przez rodzinnego pecha, to już szczyt. Myślałam, że może ma męża, który nie chce jej dać rozwodu i przez to nie może związać się z kimś innym, a tu klops, haha.
Takie sobie głupoty, które na szczęście dosyć szybko się czyta.