Petrina

Seria: Najpiękniejsze Miłości
Wydawnictwo: Amber
Love, lords, and Lady-Birds
colezanka

Petrina ucieka ze szkoły i z domu przed swoim opiekunem, który przestał się nią interesować i pomimo jej dojrzałego wieku, nadal posyła ją do szkoły. Przyjaciółka opowiada jej o wspaniałej roli kurtyzan, których życie w Londynie usłane jest różami. Postanawia podążyć do miasta i rozpocząć właśnie takie życie, jak z opowieści przyjaciółki. Nie spodziewa się, że już za bramą natknie się na nieoczekiwanego dżentelmena, który zmieni jej zaplanowane życie o 180 stopni.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: https://w.bibliotece.pl/1074553/Petrina#covers

Jonia Rogue | 2017-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2017

Nie jest najgorsza. Dla rozrywki można ją przeczytać. Oczywiście znów poznajemy konwenanse i zwyczaje angielskiej szlachty, która korzysta z życia i ma lub też nie ma na to pieniędzy. Akcja dzieje się w Londynie. (Tak jest takie miasto Londyn w Anglii - nie Lądek Zdrój). Kilka ciekawych momentów również jest. Odrobinę końcówka przykrótka, a mogło by się jeszcze trochę podziać. Szybko się czyta, bo nie ma zbędnego przynudzania.

Kocia_matka | 2015-08-22
colezanka | 2012-07-18