Miłość z lat szkolnych

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Plain. Jane MacAllister
Avadoro

Mark Maxwell stojący teraz przed swoją pierwszą miłością z dzieciństwa, Emily MacAllister, był zabójczo przystojnym i odnoszącym sukcesy lekarzem. Doprawdy nie był parą dla samotnej matki z dziewięcioma kilogramami nadwagi i w ubraniach z wyprzedaży. Kobieta, której brakuje pewności, aby mogła wkroczyć w jego dystyngowane kręgi towarzyskie... Przynajmniej tak myślała Emily, dopóki Mark nie porwał jej w swoje objęcia. Jego czułe pocałunki stopiły wszystkie jej wątpliwości i ośmieliły jej kobiece pożądanie. Emily pragnęła uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Lecz czy jej czternastoletni sekret będzie ceną za ich drugą szansę w miłości?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003