Wprowadzenie do badań nad komunikowaniem

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Fiske John ASTRUM Rok wydania 2008 Stron: 248 Format: 19.0x23.0cm Oprawa: MiękkaOddajemy do Waszych rąk książkę jednego z największych autorytetów w dziedzinie komunikowania społecznego Johna Fiske´a. W niniejszej pracy przedstawia on główne tezy oraz najważniejszych autorów z zakresu teorii komunikowania zajmującej obecnie poczesne miejsca na rynku akademickim. Znajdują się tu zarówno zróżnicowane metody analizowania przykładów komunikowania, jak i opisy potwierdzających je teorii. Dzięki temu będziecie mogli poznać i zrozumieć kulturowe znaczenie pozornie prostych komunikatów, jakie wysyłają w Waszym kierunku np. programy telewizyjne czy też zdjęcia w codziennych gazetach. Edycja ta zawiera zupełnie nowe materiały dotyczące teorii, metod, ideologii, a także nowych zastosowań strukturalizmu i badań nad odbiorcą komunikatu. Przeznaczona jest dla studentów i wszystkich tych, którzy po raz pierwszy stykają się z problemem komunikowania. John Fiske profesor na Wydziale Sztuk Komunikowania Uniwersytetu w Wisconsin-Madison w USA. Doświadczony nauczyciel i wykładowca zajmujący się na co dzień zarówno badaniami, jak i podstawowymi zagadnieniami teorii komunikowania.

pornographic | 2011-02-09

Interesująca książka przedstawiająca rzetelną wiedzę na temat nauki o komunikacji.

Ofelia | 2016-06-24
Midsummer12 | 2015-04-28