Kicia Kocia gotuje

Cykl: Kicia Kocia
Wydawnictwo: Media Rodzina
misiedwa

Pierwsza z serii książeczek o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach, stworzonej z myślą o najmłodszych. Wspólnie z Kicią Kocią dziecko odkrywa świat i uczy się, jak poruszać się w codziennym życiu. Dzisiaj Kicia Kocia razem z babcią gotuje i piecze! Ugotowała smaczną zupę i upiekła pyszne ciasteczka, a przy okazji dowiedziała się, że w kuchni trzeba bardzo uważać, żeby się nie oparzyć

źródło opisu: http://shop.mediarodzina.com.pl/catalogue/book/id/...(?)

źródło okładki: http://shop.mediarodzina.com.pl/catalogue/book/id/...»

Kiti | 2014-06-11

Anita Głowińska to autorka serii o Kici Koci, którą małe dzieci bardzo lubią. Wydawana jest przez Wydawnictwo Media Rodzina, a do tej pory ukazało się już kilka pozycji z tej serii.

Kicia Kocia spędzała dzień z babcią, gdyż jej rodzice wyjechali. Postanowiła ugotować zupę, a następnie upiec jeszcze ciasteczka. Pomimo tego, że Kicia Kocia była mała wszystko doskonale się udało.

Trzy książeczki z tej serii zakupiłam już jakieś 3 miesiące temu, jednak do tej pory nie miałam jeszcze czasu, aby się z nimi bliżej zapoznać i je przeczytać. Zwróciłam na nie uwagę dzięki Mamiczce z bloga Czym zająć Malucha, za co serdecznie dziękuję, gdyż są one naprawdę świetne. Przynajmniej mi się bardzo podobają. Już same ilustracje sprawiają, że chce się czytać dalej. Sama postać głównej bohaterki jest ukazana bardzo ładnie. Całość utrzymana jest w takiej konwencji, jak na niżej zamieszczonych zdjęciach.

Z pewnością atutem jest fakt, że zawiera ona przesłanie, ale także uczy dobrego wychowania....

Petra | 2016-03-02
Na półkach: Przeczytane, Dzieciowe, 2016
Przeczytana: 02 marca 2016

Świetna pozycja dla dwulatka, przy piątym czytaniu juz sam wymieniał, co jest potrzebne do ciasteczek (ja wskazywałam obrazki) i wie dlaczego nie wolno dotykać piekarnika, garnka ani blachy ("Jest gorące!!!").

Ankaszklanka | 2016-04-12

Książka napisana prostym i ładnym językiem. Wspaniałe i przystępnie tłumaczy Maluchom aspekty codziennego życia.

Paulina | 2013-03-27

Świetnie napisana i zilustrowana książka dla najmłodszych.

Anna | 2017-05-09
Na półkach: Dla dziecki, Przeczytane
Przeczytana: 01 marca 2016

Cudowna pozycja dla maluchów

Karola | 2018-03-15
Na półkach: Natalkowe, Przeczytane