Plotki

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Onde tunger
romans, saga norweska
Amanda

W Storset wszyscy czuwają nad łóżkiem małej Klary, która doznała poważnych obrażeń, spadając z trapu w stodole. Ole wini Torvalda, ale Astri podejrzewa, co się naprawdę wydarzyło. W drodze powrotnej ze szpitala w Trondheim Astri siada w autobusie obok Signe. Kobieta głośno opowiada o swojej nowej pielęgniarce, nie zastanawiając się, kto może usłyszeć jej słowa. Astri obróciła się i ujrzała...

Astri obróciła się i ujrzała siedzącą za Signe młodą kobietę. Angielka miała na sobie nienaganny strój, a na jej twarzy malowała się niepewność. Astri przedstawiła się z pewnym onieśmieleniem.

- Mam nadzieję, że spodoba się pani w Saeterdalen- powiedziała po angielsku.

- Ojciec panny Leighton jest Żydem- szczebiotała tymczasem Signe. Astri zdrętwiała. Jeśli siedzący w tyle autobusu mężczyźni usłyszą tę rozmowę, Angielka może mieć poważne kłopoty.

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2011

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!