Uprowadzona

Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Bortfort
romans, saga norweska
Amanda

W środku zimy Astri zostaje uprowadzona do leśnej chaty. Jest głodna, wyczerpana i przerażona, lecz myśl, że musi wrócić do domu, do córeczki, dodaje jej sił. Ale czego tak naprawdę chce Nils? Jak długo zamierza ją przetrzymywać? Najgorsza była niepewność. Astri nie miała pojęcia, gdzie jest Nils, kiedy wróci, ani co zamierza z nią zrobić. Zdumiało ją, że zostawił siekierę. Czyżby o niej...

Zdumiało ją, że zostawił siekierę. Czyżby o niej zapomniał? Astri spojrzała na niski sufit. Czy da radę wyrąbać w nim dziurę i uciec pieszo?

Pewnie strasznie zmarznie, ale wszystko jest lepsze niż siedzenie i czekanie. Nie może siedzieć bezczynnie.

fredala | 2014-09-20
Na półkach: Saga Akuszerka