Letnia noc

Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Sommernatt
romans, saga norweska
Amanda

Stosunki między Larsem a Astri wyraźnie się ochłodziły, kiedy on zrozumiał, kto jest ojcem Klary Victorii. Teść również domyśla się, o co chodzi, a ten fakt także nie ułatwia życia Astri. Akuszerka pracuje, ile sił w nowo otwartym centrum dla matek. Wybiera się też z Larsem na huczną, letnią zabawę. - Niech mnie diabli, jak on wywija, ten Lars! – męski głos odezwał się gdzieś za plecami...

- Niech mnie diabli, jak on wywija, ten Lars! – męski głos odezwał się gdzieś za plecami Astri. – I co to za przystojna kobieta? To pewnie jakaś panna z miasta.

Lars tańczył z elegancką kobietą, w której było cos znajomego. Tak, to Märtha Sörström, szwedzka przyjaciółka ojca. Astri poczuła bolesne ukłucie w sercu. Nie mogła przestać patrzeć na uśmiech Larsa, na sposób, w jaki obejmował Märthę. Ją też tak kiedyś obejmował, ale to było nieskończenie dawno temu.

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2011

fredala | 2014-09-13