Co twój pies próbuje ci powiedzieć?

Tłumaczenie: Małgorzata Wróblewska
Wydawnictwo: Helion
5 (13 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
The dog behavior answer book
978-83-246-2468-3
pies, twój pupil, przyjaciel
flora i fauna
Claudia

Psy towarzyszą nam od tysięcy lat. Pełnią rolę niezawodnych przyjaciół, terapeutów, a nawet oddanych współpracowników. Jednak mimo że są nieodłączną częścią naszego życia, tak naprawdę bardzo niewiele o nich wiemy. Bo przecież posiadanie takiego czworonoga wymaga znacznie więcej niż tylko obowiązkowego spaceru, miski karmy i chwilki wspólnej zabawy. Wreszcie nadarza się okazja, by odkryć naturę naszego pieszczocha na nowo i poznać go tak, jakby naszym przewodnikiem po psim świecie był sam doktor Dolittle.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Własne

Kathy28 | 2014-10-20

Przydatna wiedza, dzięki formie pytań i odpowiedzi łatwo się po niej poruszać i znaleźć informacje, które są nam potrzebne. Niestety nasze pupile są baaaardzo nieprzewidywalne i żaden autor nie jest w stanie umieścić wszystkiego w pigułce ;-) Kocham moją Lazy i do dzisiaj nie wiem np., dlaczego za każdym razem, gdy wracam do domu w szaleństwie radości szuka czegokolowiek co mogłaby miętolić w pysku :-D

oliwcia973 | 2012-12-09
Przeczytana: 2008 rok

Raczej nie polecam jeśli ktoś chce poznać psychikę psów, ja sama chciałam być specem od tych spraw a ta książka mi w tym wiele nie pomogła. Autorka cytuje zadane pytania przez nie wiem kogo i odpowiada na nie często piszę że w takich i owakich sytuacjach trzeba skontaktować się z specjalistą. LOL

Wesna | 2017-11-10
bdom | 2016-03-08