Masz w sobie siłę

Wydawnictwo: Świat Książki
5 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Poradnik psychologiczny jak przekuć bolesne doświadczenia na pozytywną zmianę w swym życiu dla wszystkich, niemogących sobie poradzić z przerastającymi ich kłopotami. Na podstawie historii kilku osób, w tym swojej, znana amerykańska terapeutka tłumaczy, jak wyjść silniejszym z bolesnych doświadczeń i załamania psychicznego z powodu utraty bliskiej osoby, nieuchronności starzenia się czy zbyt wielkich stresów na co dzień. Porady psychologiczne osadzone w kontekście mądrości mistrzów duchowych.

Małgorzata | 2010-09-15
Na półkach: Ulubione, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: marzec 2008

Bardzo dobry poradnik psychologiczny jak radzić sobie w trudnych chwilach,traumatycznych przeżyciach,które mają silny wpływ na nasze życie.Jest to pamiętnik z życia nie tylko samej autorki,ale również wielu ludzi,których dotknęły rozmaite problemy.Czytając tę książkę odnalazłam siebie i klucz do drzwi szczęścia.

kamikadze | 2015-09-30
Przeczytana: 2015 rok