Tokio dla otaku

Tłumaczenie: Joanna Łodygowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Japonia Kultura Manga". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
5 (23 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Tokio para otakus
Tokio, otaku, Japonia
Ronnir

Przewodnik turystyczny po stolicy Japonii, stworzony z myślą o fanach mangi i anime.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://waneko.pl/?page_id=5&manga_id=47&tom_id=4

Ola | 2012-08-03
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Czytam, a raczej kartkuje, bo mnie co chwila szlag trafia. Ksiazka taka sobie, a w dodatku najezona bledami i w wielu miejscach nieaktualna. Kurs jena chyba od 2 lat nie wynosi 1 zl=30 y (kto w ogole podaje kursy w takim formacie?!), a w Harajuku nie ma cosplayerow chyba od 5 lat! To znaczy owszem, czasem sie jakis trafi, jeszcze pare lat temu bywalo ich nawet w porywach do 10, ale tubylcy pukaja sie w glowe na widok wszystkich zawiedzionych bialasow, szwedajacych sie z aparatami w niedzielne popoludnia po Yoyogi.

Tinkerbelle | 2016-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2016

Jako osoba mająca bzika na punkcie trzymania wszystkiego w ładzie, kolejności i porządku oznajmiam, ze to zbrodnia wydać coś jako tom 4 w zupełnie nie przystającym do poprzednich "części" formacie.

Pomysł na taki przewodnik bardzo fajny, z wykonaniem już gorzej. Nie mam kompetencji by ocenić go merytorycznie. Wadziło mi za to czytanie czegoś co miało być dowcipne, a takie nie było.

kina | 2012-07-20
Przeczytana: 07 lutego 2014