Największy skarb

Tłumaczenie: Barbara Osuchowska
Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
The millionaire takes a bride
Avadoro

W PUŁAPCE UCZUĆ Bogaty nowojorski adwokat, Jackson Bradshaw, jedzie do małego miasteczka w Teksasie, by nie dopuścić do małżeństwa młodszego brata z kobietą, którą uważa za łowczynię fortun. Dociera do jej domu w środku nocy, nie wiedząc, że jego brata dawno tu już nie ma. Wyjechał bowiem w podróż poślubną... z siostrą mieszkającej tutaj Glorii Price. Gloria jest dzielną młodą osobą, samotną matką, która ciągle boryka się z trudnościami finansowymi. Jak ma przekonać kłopotliwego gościa, że obie z siostrą nigdy nie chciały wzbogacić się cudzym kosztem?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: www.antykwariatpodkarpacki.pl