Za zamkniętymi drzwiami

Tłumaczenie: Karolina Drozdowska
Cykl: Saga Trzy siostry (tom 16)
Wydawnictwo: Elipsa
Bak laste dorer
romans, saga norweska
Amanda

Hans wraca do domu z połowu. Nie ma pojęcia o tym, co się stało z Laurą. Przy sklepowej ladzie w Målsnes słyszy wiadomość, która na zawsze odmieni jego życie. "Zrobiło mu się gorąco. Stał się wolnym człowiekiem. Zakręciło mu się w głowie. Wolny. Był wolny. Dobry Boże, wreszcie był wolny! Aile musiała być pewnie na Jakobvollen. Nie mogła przecież wyjechać!" Henrik znalazł sobie w Tromsø...

Aile musiała być pewnie na Jakobvollen. Nie mogła przecież wyjechać!"

Henrik znalazł sobie w Tromsø dziewczynę - służącą Nelle. A przynajmniej tak myśli jego rodzina. Nikt nie podejrzewa, że chłopak wymyka się z domu na namiętne schadzki z dużo starszą od niego Cecylią - dopóki ich romans nie zostaje odkryty...

źródło opisu: Elipsa, 2011

marlena64 | 2016-02-01