House i psychologia. Humanitaryzm jest przereklamowany

Tłumaczenie: Tomasz Walczak
Wydawnictwo: Helion
7 (20 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
House and Psychology: Humanity Is Overrated
house
allison

Pacjenci? Kogo oni obchodzą? To chorzy ludzie! Widać Bóg ich nie lubi! Zasady to wskazówki dla głupców, którzy nie potrafią się zdecydować. Co ukrywa Gregory House? Jakimi ścieżkami podąża jego pokrętny umysł? Czy jest sposób, żeby zdiagnozować tego skandalizującego diagnostę? House uwielbia psychologiczne gierki, analizuje swoich współpracowników i pacjentów, bezceremonialnie włazi buciorami...

Pacjenci? Kogo oni obchodzą? To chorzy ludzie! Widać Bóg ich nie lubi!

Zasady to wskazówki dla głupców, którzy nie potrafią się zdecydować. Co ukrywa Gregory House? Jakimi ścieżkami podąża jego pokrętny umysł? Czy jest sposób, żeby zdiagnozować tego skandalizującego diagnostę? House uwielbia psychologiczne gierki, analizuje swoich współpracowników i pacjentów, bezceremonialnie włazi buciorami w ich prywatne życie. Jednak kto pod kim dołki kopie... Masz ochotę na trochę krwi i bebechów? Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju wiwisekcję doktora House"a!

Wszyscy potrzebujemy sekretów. O ile nas nie zabijają, dają bezpieczeństwo i wygodę. Odkryj tajemnice, których House nikomu nie chce wyjawić, poznaj jego ukryte motywy, dowiedz się, co zdradza, że doktor kłamie - oraz po co to robi. Przekonaj się, czy gdzieś we wnętrzu tego gruboskórnego typa czai się jednak człowiek.

źródło opisu: http://onepress.pl/

źródło okładki: http://onepress.pl/

Aramina | 2016-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2016

Nowy rok rozpoczęty cudowną książką, pasjonującą, wciągającą, analizującą dogłębnie profil psychologiczny znanego lekarza z (oczywiście) jednego z moich ulubionych seriali. Przyjemnie było zanurzyć się raz jeszcze w świecie House'a, spojrzeć na niego z bądź co bądź naukowej perspektywy i przypomnieć kilka jego ironicznych wypowiedzi, które był swoistą podporą dla większości rozdziałów, a jednocześnie dowodem na przytaczane cechy charakteru bohatera. Polecam każdemu, kto jest fanem serialu i ma ochotę zagłębić się w świat psychologii oparty na analizie ekscentrycznego "lekarza".

| 2013-01-07
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione, Posiadam

Idąc do księgarni wiedziałam, że mam ochotę przeczytać książkę związaną z moją ulubioną postacią z serialu ''Dr House''. Tu biografia aktora wcielającego się w rolę House'a tam przewodnik po serialu, niby ciekawie ale jednak to nie było to. Wpadła mi w ręce książka pt. ''House i psychologia''. Od pierwszych stron widać, że cała książka napisana jest dość lekko i ciekawie, autor zbiera informacje na temat tego co dzieje się w głowie głównego bohatera i przedstawia to w bardzo interesujący i często zaskakujący sposób. Książka idealna dla ludzi zainteresowanych psychologią oraz dziwactwami doktora.

holdthepage | 2017-08-06
Przeczytana: lipiec 2013