Żywienie twojego kota

978-83-7544-299-1
żywienie, kot, karma, pokarm
flora i fauna
Irya

Jak prawidłowo karmić kota, aby był zdrowy i pełen energii? Jakie potrawy są dla kota najlepsze? Które są zdrowsze? Czy kotu należy podawać gotową karmę czy domowe jedzenie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo w niniejszej książce. Przedstawiamy tu podstawowe zasady żywienia kotów, przygody kulinarne na co dzień i prawdziwe kocie przysmaki. Porady żywieniowe dotyczą również kotek ciężarnych i karmiących, a także kotów w podeszłym wieku. Książka pomoże Państwu wybrać właściwą dietę dla swojego pupila.

źródło opisu: Wydawnictwo REA, 2011

źródło okładki: http://www.rea-sj.pl

ArtKaska | 2016-03-24
Przeczytana: 24 marca 2016

Książka, w której jest opisane zdecydowanie jak NIE karmić kota. Widać, że autorka książki maja bardzo znikome pojęcie o tym jak powinno się karmić kota. Autorka poleca karmienie kota: kapustą, fasolą, sledziami, MLEKIEM (!!!!), białkiem kurzym. Uważa, że ryż, makaron, czerstwy chleb są dobrymi produktami do karmienia kota. Wg autorki głodówka bez dostępu do wody to dobry pomysł (sposób na pozbycie się laktacji u kotki).
Książka, która nie powinna ujrzeć światła dziennego. Jestem przerażona ignorancją autorów. Brak mi słów. Poświeciłam na nią 20 minut - był to zdecydowanie stracony czas i pieniądze.
Zdecydowanie nie polecam.

Lady_Izabel | 2016-03-01