Cena zdrady

Cykl: Saga Trzy siostry (tom 35)
Wydawnictwo: Elipsa
Bedragets pris
romans, saga norweska
Amanda

Przez wiele lat Aile ukrywała prawdę o ojcu swojej najmłodszej córeczki. Kiedy Halvor niechcący zdradza tajemnicę, Hans jest zaskoczony. W Tromso Stina odkrywa, że David nie jest jej obojętny, ale nie chce się do tego przyznać. "- Mam wrażenie, że biedak ma do ciebie słabość - uśmiechnęła się Nelle. - Bardzo uprzejmie się do ciebie odnosi, nawet jeśli ty na niego krzyczysz. Stina miała...

Stina miała nadzieję, że jej policzki nie zrobiły się jeszcze bardziej czerwone. Nelle była stosunkowo nową przyjaciółką i Stina uznała, że nie może jej zdradzić, co przed chwilą powiedział jej David".

W Jakobvollen Ingrid i Gjermund nie mogą się doczekać jesieni, kiedy na świat ma przyjść ich dziecko, owoc ich wielkiej miłości...

źródło opisu: Elipsa, 2011

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!