Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady samodoskonalenia

Law of Success: The 21st-Century Edition: Revised and Updated
978-83-246-2992-3
poradniki
Aaron

Na początku było słowo. I to nie byle jakie — słowo autorstwa Napoleona Hilla. Później pojawiło się wielu naśladowców, tworzących poradniki na temat osiągania sukcesu, jednak żaden nie jest w stanie dorównać mistrzowi, którego książki do dziś imponują oryginalnością, aktualnością i uniwersalizmem. Nigdy wcześniej dzieło Hilla nie ukazało się w tak pełnej i aktualnej postaci, jak w niniejszym...

Nigdy wcześniej dzieło Hilla nie ukazało się w tak pełnej i aktualnej postaci, jak w niniejszym wydaniu. Książka Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady samodoskonalenia łączy najnowsze teorie zarządzania z klasycznymi zasadami sukcesu Napoleona Hilla. To niepowtarzalna okazja, by zestawić klasyczne techniki świadomego osiągania sukcesu z takimi współczesnymi koncepcjami, jak inteligencja emocjonalna czy kreatywna wizualizacja.

źródło opisu: http://onepress.pl/ksiazki/prawa-sukcesu-wedlug-na...(?)

źródło okładki: http://onepress.pl/ksiazki/prawa-sukcesu-wedlug-na...»

Ellise | 2017-03-30

Nienawidzę tak napisanych książek. Kończę na drugim rozdziale.

eindringling92 | 2016-02-21
Na półkach: Przeczytane, 2016

Niewątpliwie Napoleon Hill jest twórcą tez na które powołuje się wielu współczesnych autorów książek i motywatorów tzw. ludzi zajmujących się coachingiem, czyli rozwojem osobistym.
Powyższa książka jest pierwszą z czterech części "Praw sukcesu". Zajmuje się zagadnieniami związanymi z: superumysłem, definiowaniem głównego celu, pewnością siebie a także nawykiem oszczędzania.
Hill przekonuje czytelnika, że ten jest w stanie osiągnąć wszystko o czym zamarzy, o ile uwierzy w to i w siebie. Wskazuje od czego powinien zacząć i na co zwrócić uwagę. Poucza, że błędów nie robi ten, który nic nie robi.
Zatem działajmy i popełniajmy błędy, bowiem w życiu nie ma klęsk..są tylko źle podjęte decyzje. :-)
Gorąco polecam tym, którzy chcą zmienić się na ludzi lepszych, efektywniejszych, pewniejszych siebie i.. skromniejszych.

Zzyciaksiazek | 2015-07-30
Przeczytana: czerwiec 2011

Napoleon Hill jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie samorozwoju. Przez wiele lat analizował przypadki ludzi, którzy osiągnęli sukces. Na podstawie tego stworzył listę zasad, jakimi kierowały się te osoby, by go osiągnąć.
„Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady samodoskonalenia” jest pierwszą częścią serii. Szczegółowo zostają omówione pierwsze 4 zasady. Są to: I. Superumysł , II. Określony główny cel, III. Pewność siebie oraz IV. Nawyk oszczędzania.

Jak osiągnąć sukces? Według Hilla należy wierzyć w to z całych sił. Konieczne jest wyznaczenie celu, który pragniemy osiągnąć i konsekwentnie go realizować. Bez względu na przeciwności i pojawiające się problemy. Gdy coś nie idzie po naszej myśli warto potraktować to jako naukę. Dzięki napotykanemu oporowi uczymy się nowych rozwiązań, poznajemy siebie. Nabyta wiedza pozwala nam iść dalej do przodu i daje lepsze przygotowanie przed nowymi przeciwnościami. A takie na pewno się pojawią.

Książka Napoleona Hilla to...

Dariusz | 2015-02-05

Bardzo dobra książka uwielbiam takie.

male_czarne | 2017-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2017