SAP. Zrozumieć system ERP

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Systemy ERP". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
978-83-01-16737-0
shaloma

Pierwsze na polskim rynku wydawniczym kompendium wiedzy o systemie SAP ERP, obejmującym całościowe spojrzenie na jego rozległą funkcjonalność. Celem publikacji jest zapoznanie czytelnika, krok po kroku, z podstawowymi zasadami obsługi systemu SAP- ERP, poprzez starannie dobrane zagadnienia z obszaru jego złożonej architektury. Wprowadza początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników w...

Celem publikacji jest zapoznanie czytelnika, krok po kroku, z podstawowymi zasadami obsługi systemu SAP- ERP, poprzez starannie dobrane zagadnienia z obszaru jego złożonej architektury. Wprowadza początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników w tajniki połączonego ujmowania modułów finansowych, controllingu oraz zarządzania magazynem. Zaprezentowane procedury mogą być wykorzystane do samodzielnej nauki, bądź jako materiał dydaktyczny dla osób prowadzących zajęcia edukacyjne.

Autorzy skorzystali z koncepcji procesowego ujęcia organizacji gospodarczej powszechnie stosowanego we współczesnych naukach o zarządzaniu. Umożliwiło to przeprowadzenie analizy biznesowej przedsiębiorstwa na podstawie modelu APQC, jak również uporządkowanie podejścia procesowego i w konsekwencji metodycznego ujęcia złożonego przedsięwzięcia, jakim jest wdrożenie systemu klasy ERP.

źródło opisu: pwn.pl

źródło okładki: pwn.pl