Cichy ślub

Cykl: Saga rodu z Lipowej (tom 24)
Wydawnictwo: Pi
romans, saga polska
Amanda

Elżbietka skrywała straszliwą tajemnicę. Zaślepiona uczuciem do cieśli Pietrasza, zdolna była uczynić wszystko, by pozbyć się znienawidzonego męża. Gdy jednak pewnego lutowego poranka na dwór przywieziono ciężko rannego Konrada, a Pietrasz nie powrócił, Elżbietka zmieniła się nie do poznania. Tymczasem młody Mateusz wciąż tęsknił za Matyldą. Przez wiele miesięcy nie przysyłał jej żadnej...

Tymczasem młody Mateusz wciąż tęsknił za Matyldą. Przez wiele miesięcy nie przysyłał jej żadnej wiadomości, przypuszczał, że o nim zapomniała. Postanowił jednak walczyć o jej serce. Tylko jak uzyskać zgodę ojca Matyldy, samego burmistrza?

nietoperzyca | 2016-09-26
Na półkach: Przeczytane, 2012, Polskie