Odina

Cykl: Saga rodu z Lipowej (tom 12)
Wydawnictwo: Pi
romans, saga polska
Amanda

W Lipowej po kolejnym wyjeździe Mikołaja na Litwę na Hedwigę spadają wszystkie gospodarskie obowiązki, siewy i żniwa, dzieci, dzierżawcy i kmiecie,a i obrona przed niektórymi zawistnymi sąsiadami. Któregoś dnia do Lipowej niespodziewanie przybywa Judyta, wdowa po Ostaszu wraz z mały, trzyletnim chłopcem. Dziecko jest niewyrośnięte, chude, wygląda na chorowite i zabiedzone. Justyna jest nadal...

Justyna jest nadal piękna. Hedwiga czuje ukłucie niepokoju, bo nie wie, co łączyło tę kobietę i Mikołaja. Tymczasem Judyta oświadcza bez ogródek, że mały Dominik jest najstarszym synem Mikołaja - pierwszym dziedzicem Lipowej...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Dorota | 2017-11-23