Sen Szamana

Thunder Bay
Karolina

Henrt Meloux, szaman z plemienia Odżibwejów, jest ciężko chory. Przed śmiercią pragnie tylko jednego - chce za wszelką cenę odnaleźć i zobaczyć spłodzonego przed laty syna. Wierzy w jego istnienie, gdyż widywał go w swoich proroczych snach. Meloux zwraca się z prośbą o pomoc do swego przyjaciela, byłego szeryfa, Corka O'Connora. I choć Cork całym sercem włącza się w poszukiwania, ostanie życzenie szamana wydaje się niemożliwe do spełnienia.

źródło opisu: okładka

Karolina | 2012-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2012

Głównym wątkiem opowieści jest miłość, chociaż nie przypomina ona tej którą znaleźć można w tanich romansach. Piękna, choć trochę naiwna, książka, traktująca o uczuciach które łączą ludzi i paranormalnych więzach.

Elenaxxx | 2017-01-14
Przeczytana: 25 grudnia 2016