Sztuka Czarno-Białej Fotografii. Od Inspiracji Do Obrazu

Wydawnictwo: Helion
9788324620159
poradniki

Poznaj narzędzia cyfrowej obróbki zdjęć i twórz znakomite obrazy! Po prostu klasyczna, magiczna, nastrojowa &—, fotografia czarno-biała ma tę cudowną właściwość, że niemal zawsze uchodzi za obraz artystyczny. Jednak by rzeczywiście stała się ona małym dziełem sztuki, oprócz talentu fotografa i dobrego sprzętu potrzebna jest również solidna wiedza z zakresu technik fotografowania oraz współczesnych technologii, służących do poprawy cyfrowych obrazów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak łączyć

rabpop | 2013-02-04

W zalewie książek fotograficznych dla totalnych amatorów, "szaro-kwadratowa" seria Heliona wypada bardzo pozytywnie. Tak owa książka jak i cała seria zakłada że czytelnik ma już jakieś pojęcie o fotografii a lektura będzie kolejnym krokiem w jego rozwoju lub przynajmniej inspiracją. Ciekawy pogląd na patrzenie poprzez czarń i biel, wliczając w to sztukę kadru, światłocienia jak i techniki obróbki w PS. Ładnie i wydana i rzeczowa pozycja.

Mateusz | 2016-01-21
Marcik | 2015-11-14