Opis Książeczka "Chatka 4-latka” to zbiór atrakcyjnych zadań oraz historyjek z naklejkami przygotowanych na miarę możliwości czterolatka. Dzięki swojej różnorodności zapewniają małemu czytelnikowi zarówno rozwój jak i zabawę. Dziecko zgaduje, słucha, rysuje, nakleja. Barwne ilustracje oraz naklejki z pewnością zainteresują malucha. W serii: "Chatka 2-latka", "Chatka 3-latka", "Chatka...

Opis

W serii: "Chatka 2-latka", "Chatka 3-latka", "Chatka 4-latka", "Chatka 5-latka".

Dzisiaj zaprezentujemy Wam dwa domki... Domki pełne ciekawych zadań dla cztero-latków oraz pięcio-latków :)

W każdej z książeczek znajdziemy po 16 różnych zadań, idealnie dopasowanych do wieku dziecka. Ćwiczenia te są ciekawe oraz różnorodne dzięki czemu nasze dzieci na pewno się nimi nie znudzą.
Zadania tutaj zawarte to między innymi układanie obrazków w odpowiedniej kolejności, opisywanie wyglądy (gruby, chudy, wysoki, niski), nauka i utrwalanie kolorów, obrazki z odcisków dłoni, przypasowywanie cieni, kolorowanie według wzoru, labirynty, nauka liczenia i wiele innych równie ciekawych zadań :)

Poza tym w każdej z książeczek są aż 72 naklejki, które należy użyć w trakcie wykonywania zadań. A naklejki to coś co dzieciaki uwielbiają :) Dodatkowo w środku znajduje się mnóstwo przeróżnych zwierzątek, dzięki czemu książeczki te są dla dzieci zapewne jeszcze bardziej atrakcyjne.

Zadania te sa interesujące i mają dużą wartość edukacyjną. Przy niektórych dziecko naprawdę musi wytężyć...

Anna_R | 2016-03-16
Na półkach