Rozwój erotyczny

Wydawnictwo: Żak
7 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-88149-90-3
Emilia

Książka ta przeznaczona jest dla rodziców, nauczycieli i innych wychowawców, pracujących z dziećmi i młodzieżą. W sposób prosty i zrozumiały, bez niepotrzebnych sensacji, omawia wszystkie etapy rozwoju erotycznego człowieka. Autorami jej są profesorowie: lekarz i psycholog, stąd wszystkie zagadnienia zaprezentowano zarówno od strony biologicznej, jak i psychologicznej. Omówiono tu więc...

Omówiono tu więc dokładnie zewnętrzne objawy rozwoju erotycznego dzieci i młodzieży, jak równie różne psychiczne formy zachowań seksualnych.
Istotną częścią książki jest szczegółowe omówienie nieprawidłowych zachowań seksualnych, z podaniem przyczyn występowania a także objawów.
Książka jest znakomitym podręcznikiem dla nauczycieli i wychowawców, a także poradnikiem dla rodziców, którzy nie zawsze potrafią w prosty sposób uświadomić własne dzieci.

źródło opisu: http://www.wydawnictwozak.com.pl/

trycha | 2014-02-27

Jasno, klarownie, a przede wszystkim rzetelnie i dostępnie. Wzór i klasyk.

Paweł | 2017-05-25
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane