Wielka księga myśli polskiej

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
83-7404-218-4
zaczytAnia

Magnum in parvo, czyli wiele treści w małej formie. Polskie aforyzmy, przysłowia i sentencje - od Galla Anonima po pisarzy współczesnych.Wybór myśli wielkich Polaków - laureatów Nagrody Nobla, ludzi Kościoła, wybitnych polityków, pisarzy znanych, ale i tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z literaturą. Cenne źródło cytatów dla uczniów, studentów, nauczycieli oraz wszystkich poszukujących...

Magnum in parvo, czyli wiele treści w małej formie.
Cenne źródło cytatów dla uczniów, studentów, nauczycieli oraz wszystkich poszukujących mądrości w słowie.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: oficjalna strona www wydawcy książki

rokita49 Boruta | 2017-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2017

Otworzyłem na stronie z hasłem NIEWOLA,NIEWOLNIK.Sentencja o zadziwiającej aktualności : WYSZEDŁSZY Z JEDNEJ,ROZGLĄDAMY SIĘ ZA DRUGĄ NIEWOLĄ - Jadwiga Skibińska-Podbielska.Inna sentencja o książkach,która wbrew pozorom,łączy się z pierwszą: JEDEN DZIEŃ BEZ KSIĄŻKI TO CAŁY WIEK W CIEMNOCIE - Sławomir Wróblewski.

Zaczytana | 2017-11-21
Przeczytana: 2015 rok