Elementarz kobiety bezpiecznej

poradniki
Sensus
2009-01-01
2009-01-01

Elementarz to elementarz. Trzeba go przeczytać i nauczyć się na pamięć. Naprawdę
Kobiety, polecam go Wam.
Przykro mi tylko, że okładka jest nieudana pod względem estetycznym i nie tylko. Kojarzy mi się z jakąś sektą albo duchowością wschodu, a tu przecież nie o to w Elementarzu chodzi. Liczę na to, że kolejne wydania będą w tym względzie odmienione.
Dziękuję mojemu starszemu Bratu, że troszczy się o swoje rodzinne kobiety i zrobił im taki pożyteczny prezent. Brawo!

Kobiety, polecam go Wam.
Dziękuję mojemu...

Słaba płeć. Jak wiele czyha na nas, na kobiety, niebezpieczeństw i spisków, które mają na celu wykorzystanie naszej naiwności lub przyjaźni.
Takie niebezpieczeństwa mogą czyhać na nas zarówno w pracy, w szkole, na różnego typu zajęciach, ale także i w domu – czasem od najbardziej kochanych przez nas osób. Myślę, że ta książka, to nie tyle porady jak radzić sobie z niebezpiecznymi sytuacjami i unikać podejrzanych osób, ile elementarz i przykłady na których można się nauczyć, a także zobaczyć gdzie tych niebezpieczeństw możemy się spodziewać i od kogo.
Właśnie przykłady podobają mi się tutaj najbardziej, bo wiadomo, że człowiek najlepiej uczy się na błędach, czasem swoich a czasem innych ludzi. W tym przypadku mamy się nauczyć na błędach innych ludzi – innych kobiet. Te przykłady to nie tylko straszne rzeczy które spotkały kobiety, można z nich również wyciągnąć bardzo pouczające wnioski i wiele nauki. Gdy czytamy o kobiecie, która po gwałcie nie poszła zgłosić tego na policję, bo się wstydziła i była zdania, że sprawca i tak nie zostanie złapany, to właśnie wtedy nabieramy większej pewności, że takie rzeczy TRZEBA zgłaszać, a to dlatego, żeby sprawca nie skrzywdził już nigdy więcej żadnej kobiety.
Pewnie powiecie teraz, że taki los spotyka zazwyczaj kobiety, które są zbyt prowokująco obrane, lub takie które robią pewne nadzieje panom. Nic bardziej mylnego, bo być ubraną seksownie, a prowokować faceta to dwie różne sprawy.
Książka podzielona na 3 części, całość to 328 stron, a w środku znajdziecie tak jak już mówiłam, każdy temat dokładnie omówiony, poparty przykładami, oraz wiele obrazków.
Ten elementarz powinna przeczytać każda kobieta, która chciałaby być bezpieczna – szczególnie panie w wielkich miastach powinny na siebie uważać. Wiemy bowiem, że im większe miasto, tym większa anonimowość, a co za tym idzie – skłonność do czynów za które można uniknąć konsekwencji.
Moja ocena: 10/10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

• Sprawdź w bibliotece
  • -- DOC: POR: Płciowe
  • Do kupienia

Dodaj cytat z książki Elementarz kobiety bezpiecznej