Diablica w łóżku. Grzeczne dziewczynki marzą o raju, niegrzeczne mają raj na ziemi

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Gdzie diabeł mówi dobranoc, tam budzi się diablica... Wyobraź sobie: W Twoim życiu pojawia się mężczyzna. Myślisz... może to ten jedyny. Koncentrujesz się na nim. Tak bardzo pragniesz go zdobyć, że powoli, często bezwiednie, w jego towarzystwie zamieniasz się w inną osobę. Osobę, która -jak Ci się wydaje -może mu się spodobać. Nie przychodzi Ci to z trudnością, w końcu od dzieciństwa tresowano Cię, byś była miła i grzeczna. z czasem jednak Twoja prawdziwa natura wychodzi jak szydło z work

Mary | 2011-01-05
Przeczytana: styczeń 2011

Optymistyczna, humorystyczna, fajnie się czyta...tylko sądząc po napisach na okładce myślałam, że będzie więcej konkretów

Larysa | 2012-12-24
Przeczytana: 24 grudnia 2012

"Gdzie diabeł mówi dobranoc, tam budzi się diablica..." - od razu zaintrygował mnie te slogan. W każdej z nas, moje drogie pani tkwi mała - lub większa, diablica która swoich stylem i sposobem bycia może góry przenosić (i nie tylko góry) a życie jej usłane jest pasją, namiętnością, pewnością siebie i .... wolnością. By bliżej zapoznać się ze swoją własną diaboliczną naturą, sięgnęłam właśnie po ten poradnik.

"Gdzie diabeł mówi dobranoc" budzi się całkiem inna osoba. Chyba każda z nas miała w życiu taką sytuację, gdzie jej drugie alter ego doszło do głosu i wprowadziło nie małe zamieszanie. Było tak prawda? No oczywiście, że tak - sama wiem po sobie. A co gdyby życie z tą "drugą, diabliczną" stroną było pogodzone? Wtedy byłby to układ idealny. I w ten właśnie motyw wprowadza nas Elizabeth Hills - znana również książki "Diablica w pracy", autorka nie przebiera w środkach (i słowach). Krok po kroku pokazuje nam jak pogodzić dwie natury - łagodną i delikatną, z ostrą i pełną...

ania13448 | 2013-11-16
Przeczytana: 19 listopada 2012