Wstrętni ludzie. Jak nie pozwolić im się dłużej ranić bez zniżania się do ich poziomu

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Człowiek człowiekowi wilkiem * Wyrzuć ze swego życia wstrętne zachowania, narcyzm i samozwątpienie * zrozum rolę adrenaliny i reakcji chemicznych w ludzkim postępowaniu * Nie pozwól się poniżać -nigdy i nikomu * Przerwij spiralę nienawiści, w której się znajdujesz Pewnie istnieją na świecie rzeczy gorsze niż poniżanie. Ale czy aby na pewnoa za taką strategią postępowania, a raczej za pokręconym i powiązanym ze sobą diabelską nicią zespołem zachowań stoi krzewienie nies

Borys | 2016-10-20
Na półkach: Psychologia, Przeczytane