Życie w rytmie marzeń. Miej odwagę realizować swoje cele i pasje.

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Otrząśnij się ze stanu pustej i bezcelowej egzystencji Odnajdź swój cel i naucz się realizować marzenia Odkryj wewnętrzną równowagę i prawdziwe szczęście zmień całe swoje życie Cudowna książka! zawiera ważne spostrzeżenia na temat szczęśliwszego, zdrowszego i bardziej satysfakcjonującego życia dr Stephen R. Covey, autor książki 7 nawyków skutecznego szefa Geniusz tkwi w Tobie Jak w kołowrotku bezwolnie się kręcę, gubiąc wątek i dni. A jakiś bies wciąż powtarza mi: prędzej! -

archaii | 2012-02-04
Przeczytana: 2011 rok

Pozytywna książka :)

Łukasz Bartkowski | 2016-10-31
Przeczytana: 31 października 2016

Miałem tą książkę od kilku lat, ale dopiero niedawno zabrałem się za jej czytanie. Gdybym przeczytał ją wcześniej, być może wiele spraw inaczej by się potoczyło. Książka otwiera oczy na pewne kwestie. Polecam ją każdemu którego życie opiera się nie na życiu, a bezczynnej wegetacji. Autor nie kłamał mówiąc, że odnajdziemy dzięki niej wewnętrzny spokój. Wszystko jest napisane w przyjemny czytelny sposób.

Agnieszka | 2015-10-18
asiekk | 2015-03-31