Korespondencja w firmie : Wzory listów angielskich + CD

Wydawnictwo: Nowela
9788362008117
poradniki
Czytam

Praktyczny poradnik dla osób pracujących w firmach czy urzędach, które posługują się językiem angielskim w korespondencji służbowej. Ponad 100 listów w dwóch wersjach językowych: po angielsku i po polsku. CD-ROM zawierający wszystkie listy przedstawione w książce umożliwia łatwe wykorzystanie modeli listów. Praktyczne porady, jak redagować różne rodzaje korespondencji w języku...

Ponad 100 listów w dwóch wersjach językowych: po angielsku i po polsku.
Praktyczne porady, jak redagować różne rodzaje korespondencji w języku angielskim.
Przydatne aneksy z dodatkowymi informacjami, jak zasady interpunkcji i ortografii, elementy gramatyki angielskiej, czasowniki frazowe, czasowniki nieregularne, słowniczek.

źródło opisu: Nowela, 2011

źródło okładki: źródło własne