Jak ujarzmić emocje? Trening. Wydanie III

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Mapa wewnętrznego świata * Pozbywanie się obsesji i dręczących zmartwień * Radzenie sobie z paniką * zrywanie z depresją * Powstrzymywanie niechcianych myśli * Uodpornienie na stres * Leczenie własnej przeszłości * Kontrolowanie gniewu oraz furii Nie istnieje norma normalności Każdego z nas podgryza jakiś wewnętrzny niepokój. Nie pozwala zebrać myśli, dręczy i pojawia się w najmniej oczekiwanych momentach. U niektórych przyjmuje formę okazjonalnie ujaw

Monika | 2016-06-19
Chaoticreader | 2016-04-22