Trening NLP

The NLP Coach
83-7301-239-7
poradniki
WilkStepowy

NLP (programowanie neurolingwistyczne) to znana dyscyplina, definiowana najczęściej jako "studium doskonałości". Przedstawiony w tej książce coaching, trening oparty na technikach i strategiach NLP, pokazuje między innymi, jak: -poznać charakterystyczne dla siebie i innych sposoby postępowania (metaprogramy); -zauważać informacje zwrotne, tak by czerpać korzyści nawet z trudnych...

-zauważać informacje zwrotne, tak by czerpać korzyści nawet z trudnych sytuacji;
-jasno określać swe życiowe cele i pragnienia, aby szybciej i łatwiej je realizować.
Jeśli chcesz cieszyć się doskonałym zdrowiem, osiągnięciami w pracy i udanymi związkami, opisane w tej książce odkrycia i techniki z zakresu NLP na pewno ci w tym pomogą.

Magda | 2017-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2017

Interesująca dla osób pragnących poszerzyć swoje horyzonty z zakresu NLP. Polecam!