Więcej przebojowości! Jak pewnie kroczyć przez życie

Tłumaczenie: Olga Kwiecień-Maniewska
Wydawnictwo: Helion
Trusting Yourself: How to Stop Feeling Overwhelmed and Live More Happily with Less Effort
978-83-246-0955-0
poradniki

* Przypomnij sobie, jak pięknie być sobą! * Uwolnij się od bezsensownych zasad i natrętnych ludzi! * zaufaj sobie i zdobywaj świat według własnych reguł! W szczery i pełen humoru sposób M. J. Ryan dostarcza wielu praktycznych przykładów i sposobów na odnowienie naszego zaufania do samych siebie nawet wtedy, gdy stajemy w obliczu naszych ludzkich niedoskonałości i słabostek. Oriah Mountain Dreamer, autor The Invitation And The Call zaufanie do siebie samego jest głó

pkicman | 2013-08-03
Przeczytana: 23 sierpnia 2013